Naším cílem je účinná pomoc obětem církevních pracovníků.

Potřebujete pomoc?


Rádi Vás vyslechneme a zprostředkujeme pomoc na míru. Důvěrné informace jsou u nás v bezpečí, zachováváme plnou mlčenlivost. Můžeme Vám nabídnout i odborné psychologické služby, nebo rady spolupracujících právníků a poradců z řad policie. Vždy se však řídíme Vašimi přáními. 

Jaké služby poskytujeme?


 • Právní poradenství
  Právní poradce poskytuje informace z oblasti občanského, trestního či správního práva, které se týkají individuálního případu každého klienta. Chceme představit všechny dostupné možnosti, jak lze problém vyřešit. Klient se pak sám rozhodne, jaké řešení mu připadá nejvhodnější. Právní poradce může pomoci sepsat např. trestní oznámení, žalobu, vyjádření apod. Veškeré služby jsou bezplatné a zcela diskrétní.

 • Péči psychologa
  O duševní zdraví obětí pečují naši psychologové. Poskytují jak prvotní poradenství, které klientům pomáhá zvládat šok, tak také následnou péči, zabraňující vzniku posttraumatické stresové poruchy. Pokud klient přichází až po delší době, je důležité zmapovat celkovou situaci a odstranit veškeré překážky, které brání ve vyřešení a celkové zklidnění situace. Také tyto služby jsou zdarma a vztahuje se na ně plná diskrétnost plynoucí mimo jiné i z lékařského tajemství.

 • Doprovod na jednání s úřady (policie, lékaři, právníci, soud)
  Jsme schopni klientům poskytnout také asistenční služby, které zahrnují doprovod 
  a poradenství při jednání s institucemi a celkovou psychickou podporu při těchto úkonech.


 • Zastupování u soudu

Kontaktovat nás můžete také přes níže uvedený formulář: